Kontakt

 

Dobrkovský Jan & Jolanta

email: postovni-holubi@seznam.cz

Benátky nad Jizerou 

telefon: 732 432 313 

Foto - Svatební holubi Benátky nad Jizerou

Zpět na všechny galerie

Svatební holoubci Benátky nad Jizerou: Chovná stanice poštovních holubů.

O nás:

Chovu bílých poštovních holubů se věnujeme od roku 2005, a to jak pro účel vypouštění na svatbách, tak v minulosti na závodech. 

Vzhledem k tomuto si dovolujeme říci, že s těmito zvířaty máme bohaté zkušenosti.

Naši prioritou je Vaše spokojenost. Víme, že organizace svateb a svatba samotná se neobejde bez časového  vypjetí, proto Vám vždy vycházíme vstříc a nabízíme individuální přístup.

Samozřejmostí je profesionalita. Vždy zákazníkovi přesně vysvětlíme jak se k holubům chovat a jak s nimi  manipulovat.

Náš chov se nachází nedaleko Benátek nad Jizerou. Záleží na zákazníkovi jestli chce holuby přivézt nebo si pro ně přijet.

Zákazníci mají na výběr z několika svatebně nazdobených okrasných klecí a košů.

 

Pronájem svatebních holubů: 

Zpestřete si svatební den něčím originálním.

Vypouštění bílých svatebních holubů je moderním trendem. Tento akt symbolizuje vstup novomanželů do nové  etapy života a mnohdy je svatebčané pořizují jako originální svatební dar.

Bílé holubice mají celý život jediného partnera, proto jsou symbolem lásky, věrnosti a čistoty.

Klec nebo koš na holubice  - Svatební holuby předáváme ve vratné nazdobené kleci či koši.

 

 

Dotazy: 

Jak holuby dopravíte - Holuby je možné si vyzvednout osobně u Benátek nad Jizerou, nebo po domluvě zavést na určené místo.

V čem holuby předáváte - Zákazník si může vybrat z několika svatebně nazdobených klecí a košů, nebo předáváme v nevratné krabici či přepravce.

Kdy holuby převzít - Vzhledem k tomu, že jsou svatby většinou v soboty, je nejlepší se domluvit na předání v pátek či v sobotu ráno.

Jak s holuby zacházet - Při manipulaci je potřeba holuby jemně, ale dostatečně pevně uchopit. Nejlépe shora a křídla přitisknout k tělu.

Kdy vrátit klec - Klec je nutné vrátit do 3 dnů, nebo po domluvě. 

 

Kontakt: 

Svatební holoubci - Benátky nad Jizerou

www.postovni-holubi.cz

email: postovni-holubi@seznam.cz 

Tel.: 732 432 313 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktuality

Út, 07.07.2020

Nabízíme poštovní holuby - na krátké, střední a dlouhé tratě kmene Janssen, Janssen de Klak, Meulemans, Schellens, Scherens Vangramberen, Delbar, Espt -  viz. sekce dle aktuality /Nabízím/, sekce /Fotogalerie / vše na email: postovni-holubi@seznam.cz

Út, 07.07.2020

Nahlášení zalétlých holubů!!! - Na těchto stránkách můžete nahlásit zalétlého holuba /např. ze závodů, nebo nácviků holubů či holoubat/ aktuální seznam z jednotlivých oblastí v ČR na odkazu /adresar/ZOCHPH.

www.postovniholub.cz/zaletli/index.php 

Veterinární rady: Velmi důležité!

http://www.postovniholub.cz/I_veterina.htm

Holubářské stránky v ČR, zahraničí,

testovací stanice, světové přehledy:

http://www.postovniholub.cz/Linky.htm

Út, 07.07.2020

Přijímáme objednávky holoubat na rok 2020! z 1,2,3-tí líhně, kmene Janssen, Meulemans, Schellens. Nově budeme zavádět pro vážné zájemce holoubata na zakázku tzn. napárování neboli sestavení párů na požádání vybraných holoubků určitých kmenů.  vše na email: postovni-holubi@seznam.cz, nebo tel.732432313

Út, 07.07.2020

Seznam základních organizací v ČR: 

http://www.postovniholub.cz/index.php/zakladni-organizace.html

Út, 07.07.2020

Svatební holoubci Benátky nad Jizerou: Přijímáme termíny na rok 2020. Pronájem bílých poštovních holoubků na svatební obřady - Benátky nad Jizerou /Benátecko/, rodinné oslavy, na den dětí, firemní akce, výročí, narozeniny, významné dny atd. Holoubci jsou vypouštěni z okolí Mělnicka, Liberecka, Jičínska, Mladoboleslavska, Prahy, Nymburska, Českolipska.

Út, 07.07.2020

Nahlášení zalétlých holubů můžete zapsat /nahlásit/ na stránkách http://www.postovniholub.cz/zaletli/index.php, http://postovniholub.cz/index.php/laicke-okenko.html popř.mohu pomoci zdarma přes můj web.na www.postovni-holubi.cz - vždy je potřebné znát číslo kroužku např.CZ-14-023-105 /stát-rok-číslo základní organizace-číslo holuba/ vše najdete na uvedených stránkách. Holuby najdete unavené zesláblé tj.ze závodů dehydrované bez vody bez holubího zobu, najdete je poraněné od dravců, postřelené od lidí, od větru poraněné o dráty el. vedení  apd. Nejlépe vždy kontaktovat v nejbližším okolí holubáře, nebo se obrátit na uvedené web.str. kde najdete kontakty.  Děkujeme všem milovníkům zvířat za záchranu Vážíme si Vás!tel.+420 732 43 23 13 Jan Dobrkovský. Benátky nad Jizerou.